Społeczna odpowiedzialność biznesu

Pomagać należy poprzez konkretne działania w jasno określonym celu.

Wspólnie z nami możesz realizować działania zgodne z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu w różny sposób:

– regularnie wspieraj nas finansowo, co pozwala nam lepiej zaplanować budżet i tym samym działać efektywniej

– zostań partnerem naszych projektów, ponieważ sponsorując jeden z nich, wspierasz nas w krzewieniu kultury, edukacji i pomaganiu potrzebującym

– przekaż nam produkt i / lub usługę lub podziel się swoją wiedzą, dzięki czemu pomożesz nam przeznaczyć więcej pieniędzy na pomaganie

– wolontariat biznesowy, gdzie możesz bezpośrednio zaangażować się w działania organizacji pozarządowej.

Osoba do kontaktu: Joanna Łukasik, tel. +48/ 602 605 468

E-mail: kultura.rozwoj@gmail.com

Wierzymy, że wspólnie dokonamy wielu wspaniałych rzeczy i małymi krokami zmienimy świat na piękniejszy!

Zbiórka na Facebooku

Dołącz do nas na Facebooku i wpłać dowolną kwotę na utworzonej przez nas zbiórce

Podziel się zyskiem

Możesz systematycznie wspierać nas finansowo, by umożliwić nam planowanie i realizowanie długofalowych działań na rzecz ochrony oraz i promowania polskiej kultury, tradycji i edukacji oraz niesieniu piękna osobom szczególnie potrzebującym.

Stałe wsparcie finansowe przekazywane przez firmy pozwala nam lepiej zaplanować budżet i działać efektywniej. Nasza współpraca może odbywać się na wielu obszarach i przybierać różne formy. Każde podejmowane wspólnie działania chcemy omówić z Tobą indywidualnie, ponieważ zależy nam, aby spełnić oczekiwania oraz potrzeby wszystkich osób i firm, które zdecydują się nas wesprzeć.

Dzielą się z nami:

Zostań Partnerem naszego projektu

Wspierając jeden z naszych projektów wspierasz nas w niesieniu piękna i krzewieniu polskiej kultury, edukacji społeczeństwa czy też terapii sztuką osób potrzebujących profesjonalnego wsparcia.

To Ty decydujesz który obszar naszych działań chcesz wesprzeć.

Każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie omówimy formę partnerstwa.

Wolontariat biznesowy

Ty i Twoi współpracownicy możecie bezpośrednio zaangażować się w działania naszej organizacji.

Wolontariat pracowniczy jest coraz bardziej popularną formą działań CSR, opiera się na budowaniu partnerstwa między środowiskiem przedsiębiorców a podmiotami trzecimi (instytucje społeczne oraz publiczne, organizacje pozarządowe).

Wolontariusze biznesowi, wykorzystując wsparcie swoich pracodawców, angażują się w działania społeczne. Pomaganie organizacji pozarządowej nie zawsze musi polegać na przekazywaniu materialnego wsparcia – często pomoc podczas organizacji wydarzenia czy projektu stanowi ogromną wartość zarówno dla NGO jak i zaangażowanych pracowników.

W wolontariacie pracowniczym możecie działać w wielu obszarach:

  • udział wolontariuszy w warsztatach artystycznych z dziećmi;
  • firmowe eventy połączone ze zbiórką ;
  • udział w naszych wydarzeniach charytatywnych
  • kiermasz prac plastycznych
  • przekazanie prac lub innych rzeczy na nasze kiermasze charytatywne
  • pomoc w organizacji i realizacji wydarzeń m.in półkolonie dla dzieci, warsztaty, koncerty, kiermasze
  • i wiele innych :)

Może macie swoje ciekawe rozwiązania!
Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Zapraszamy do kontaktu

Payroll – zaangażuj swoich pracowników

Daj swoim pracownikom możliwość comiesięcznego wsparcia ważnej społecznie inicjatywy na rzecz ochrony i promowania polskiej kultury, tradycji i edukacji.

Payroll to sposób na bezpośrednie zaangażowanie firmy i pracowników w działania na rzecz wybranej organizacji pozarządowej.

Istotą programu jest systematyczność.Program składki pracowniczej, inaczej zwany payrollem, to dobrowolne finansowe wsparcie wybranego przez pracownika celu społecznego. Payroll polega na comiesięcznym przekazywaniu zadeklarowanej kwoty w formie odpisu od wynagrodzenia np jego procentu lub “końcówki”.

Pracownik może w każdej chwili zmienić wysokość wsparcia, a także zrezygnować z udziału w programie.

Co zyskują pracownicy?

Pracownicy, którzy chcą nas systematycznie pomagać, mogą to realizować w łatwy i długofalowy sposób, bez konieczności pamiętania o comiesięcznych wpłatach. Zyskują poczucie mocy sprawczej, dzięki której pomagają innym .Zostają Przyjaciółmi Polskiej Fundacji Kultury i Rozwoju.

Co zyskuje pracodawca?

Firma, stwarzając pracownikom możliwość zaangażowania na rzecz celów społecznych, o które oni sami się troszczą, w prosty sposób promuje kulturę społecznej odpowiedzialności.

Co zyskuje Fundacja?

Payroll przynosi Fundacji zysk, a jego systematyczność i ciągłość pozwalają lepiej zaplanować przyszłość, dając poczucie stabilności w obszarze działań, na jakie przeznaczona zostaje pomoc pracowników.

Wpłać darowiznę

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Polskiej Fundacji Kultury i Rozwoju pomagasz dbać o polską kulturę, edukację i pielęgnowanie tradycji.

Wesprzyj nas, wpłacając dowolną kwotę na konto naszej Fundacji.

Darowiznę możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na numer konta:

Dane do przelewu:

Tytuł. DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

Odbiorca:Polska Fundacja Kultury i Rozwoju

KRS: 0000707749

nr konta : PNB Paribas 63 1600 1462 1816 7824 5000 0001

Wspieraj nas regularnie

Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę pomagasz nam działać i planować nasze codzienne, comiesięczne zadania. Dzięki regularnym wpłatom możemy zaplanować nasz budżet i … ZDZIAŁAĆ JESZCZE WIĘCEJ! ! Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę pomagasz nam nieść piękno oraz krzewić kulturę, edukację i tradycję.

Zostań naszym stałym Darczyńcą i pomóż nam nieść piękno!

Dzięki Twoim systematycznym wpłatom możemy regularnie prowadzić zajęcia terapeutyczne z ArteTerapii, organizować wydarzenia kulturalne, promujące polską kulturę i tradycje regionów.

Nasze konto: PNB Paribas 63 1600 1462 1816 7824 5000 0001

Jak pomagać regularnie?

To tylko kilka kroków do zostania naszym Darczyńcą!

1.Zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazać na rzecz działań naszej organizacji. 20, 50 czy nawet 100 złotych?

2.Zastanów się z jaką częstotliwością chcesz nam pomagać. Regularnie, to nie zawsze znaczy co miesiąc. Możesz wspierać nas raz na pół roku, kwartał czy co tydzień.

3.Wybierz sposób przekazania nam wsparcia czy wybierzesz się na pocztę do swojego banku czy skorzystasz z bankowości internetowej.

4.Jeżeli zdarza Ci się zapominać o takich sprawach, warto ustawić stałe zlecenie przelewu w swoim banku. Wtedy pomoc płynie do nas regularnie, a Ty nie musisz pamiętać o wykonywaniu wpłat.